👮Staff

Seznam a představení SuroCraft administrátorské týmu

Členové staff

Zdravíčko. Jsem aktuálním majitelem serveru. Jmenuji se Petr a starám se o SuroCraft. Rád pomáhám hráčům, neskutečně mě baví tvořit komunitu a něco společně budovat. S Minecraft servery už mám zkušenost přibližně 5 let. Programuji v jazyku JavaScript a to převážně Discord boty. Ve volném čase střídám různé hry - WOW, CS:GO, HOTS, MC, TCGRB, OW, PlanetZoo a další. Bydlím v Brně, ale jsem zamilován do obrovských měst, jako je Londýn, New York, Praha a další. Server aktuálně financuji a velmi aktivně se o něho starám. Nemohu také vynechat moje nadšení v technologiích. Jak jsem zmínil, rád programuji, ale zároveň mě také baví upravovat digitální videa a jednou bych se chtěl naučit i pořádnou, profesionální počítačovou grafiku. Se SuroCraftem jsem se seznámil již před rokem a ve fatální situaci jsem ho zachránil před upadnutím. S nadšením spolupracuji a vedu komunity, či týmy. Těším se na Tebe na serveru.

Ahoj ja som Smrtka. Mám 17 rokov a pochádzam zo Slovenska. Na servery hrám odzačiatku. Mam rád poriadok a dodržiavanie pravidiel. Miluju Popcorn 🍿❤️ Nezabudni ma sledovať na mojom Instagrame - @smrtka_sk

Čus, jmenuji se Dominik a mám 15 let. Žiju v okresu Frýdku Místku. Nejčastěji hraju Minecraft, ale občas si i zahraju World of Tanks, Jurassic World Evolution 2 a také i nějaké simulátory. Ve světě mimo počítač jezdím na kole nebo plavu.

Ahoj jmenuji se Lukáš, je mi 20 let. Na serveru hraji pod přezdívkou - CzechBurger. Mojí prací na serveru je udržovat a starat se o chod serveru jak po komunitní tak po funkční stránce. Hraji jen na tomto MC serveru a jsem pouze mobilní (Bedrock) hráč. Krom MC občas hraji Counter-Strike, World of Tanks. Mezi moje zájmy patří hraní her a ježdění na kole. Těším se na vás na SuroCraftu, CzechBurger :)

Zdravím, jmenuji se Nikola, ve hře hraji pod jménem o0_Psychogirl_0o. Je mi 17 let. Jsem z Ostravy i když to nemusí být z mého hlasu znát. Hraji na Javě. Kromě Minecraftu si s radostí zahraji i jiné hry typu CS:GO, Dead by Daylight, Phasmophobia, Rocket League. Mimo hraní her, taky ráda vařím, peču, kreslím, zpívám a sleduji filmy. 😉

K čemu existuje staff serveru?

Staff je na Minecraft serveru důležitý, aby někdo o ten server pečoval a aktivně pomáhal hráčům. Společně opravujeme chyby (tzv. bugy) a snažíme se vám zpříjemňovat hru, třeba eventy (?)!

Last updated