Užitečné

Užitečné příkazy a triky jak si zlepšit hru

Příkazy

Portovací příkazy

Pro ulehčení práce vaším kostičkovaným nohám jsme přidali příkazy na rychlé přesuny. Týká se to příkazu /spawn, /end a /tpr. /spawn je povolený pro všechny, ale /end a /tpr je povolen pouze za vote.

Logicky, /spawn příkaz tě portne na spawn. Na spawnu máme obchody a výstavku. Jedná se tak o "Serverové tržiště", či "Serverové Náměstí".

Příkaz /end tě portne k End portálu (?). A je dostupný pouze pro rank Wood nebo vyšší.

Příkaz /end má cooldown 10 minut.

Příkaz /tpr tě náhodně portne po světě (Pro rozmístění pro sruvival)

Je také dostupný pouze pro rank Wood nebo vyšší.

Přehození předmětu do druhé ruky

Každý uživatel Bedrock edice (?) může ve hře použít příkaz /geyser offhand Po použití příkazu se aktuální předmět nebo blok přesune do druhé ruky.

Tento příkaz je dostupný pouze Bedrock hráče a na Javě je zablokovaný. Pokud chceš si chceš na Javě dát do druhé ruky předmět nebo blok, výchoze je to nastaveno na klávese f. Nebo v inventáři můžeš taky předmět nebo blok přetáhnout do okénka se štítem.

Ostatní

Podpora - Založení ticketu

Nevíš jak kontaktovat staff (Admin Team)? Zde máš návod.

1. Připojení k Discordu

Nejdříve se musíš připojit na Discord server. Odkaz zde. Pokud si tak ještě neudělal, přečti si pravidla serveru.

2. Založení ticketu v kanále

Běž v Discord serveru do kanálu #ticket, zde uvidíš zprávu pod které je tlačítko. Na to klikneš a vytvoří se nový kanál, tam si můžeme začít psát.

Pokud jsi na mobilním zařízení, je nutné si aktualizovat aplikaci Discord a mít Android 7 nebo vyšší. Jinak se neukáže důležité tlačítko "Create Ticket".

Last updated