⚔️Civilizace

Informace o projektu Civilizace

Definice a historie

SuroCraft Civilizace, zkráceně SC CIV je projekt založený na několikatýdenním eventu, který se týká převážně vanilla survivalu, ovšem s rozdělením na 4 týmy, takzvané klany. Ty se rozlišují třeba ve svých biomech, proto je projkt nazván jako Civilizace.

V tomto eventu je velká většina příkazů zrušena a tak ranky nemají skoro žádnou moc. Jediné zásadní co není vanilla jsou deathchestky a omezení území klanů s nastavením pvp.

Výhra eventu spočívá v získání co nejvíce bodů, které jsou možné získat za různé mini-eventy (parkour, dropper, bludiště, spleef, tnt-run, soutěž o nejlepší base, farmu apod.), krom těchto je možné získat jeden bod za zabití hráče a zároveň se jeden bod odečítá v případě úmrtí.

Klan má své území, na kterém se můžou pohybovat pouze jeho členové. Můžou ale jeho oblast opustit a vstoupit tak na "území nikoho". V zóně se ale můžou potkat se soupeři a tak riskují svůj život. Ovšem profit může vyjít z nalezení vesnice a získání vesničanů, nebo třeba rozěíření těžby a případně i území. Samozřejmě dalším účelem může být i lov soupeřů.

Projekt byl představen 17. února roku 2024 na platformě Discord, kde bylo účelem získat potvrzení zájmu hráčů. Asi do dvou dnů byla zpráva schopna nabýt 20 nebo více pozitivních reakcí. Za tři týdny bylo reakcí už 37, ovšem tu už dávno první event započal.

Last updated