1️⃣CIV 01

1. CIV event

První Civilizace

První event Civilizace měl název SC CIV 01. Ten byl zahájen v sobotu 2. 3. 2024 přímo na našem Minecraft serveru, kde se sešlo až 29 hráčů naráz.

Tento event se nám zrovna sešli 2 civilizace - snow a jungle. Pod každou civilizaci/biom ještě spadají 2 klany. To znamená, že dohromady 4 klany soupeřili mezi sebou. Těmi byly:

Klany CIV 01

NázevVLCIDRACICPSHELLTOWN

Tag

VLK

DRK

CPS

HLT

Banner

Vůdce

Smrtka_sk

Bigwolfikstudio

Arnackist

Sunka01

Biom

snow

snow

jungle

jungle

Vlci

Klan vlků je ve vedení Smrtky, jednoho z hráčů, který na SuroCraftu hraje již několik let. Společně s pomocí hráčů PetyXbron a Dominen sestavil tým starých dobrých přátel, skládající se hlavně ze staff a helper týmu. Jejich vlajka reprezentuje černobíleho vlka na červeném pozadí a jsou součástí sněžného biomu.

Draci

Draci mají jako šéfa Wolfika, který si drží rank YouTubera na našem serveru. Tvořil klan ze všech ostatních jako úplně poslední a tak je převážně sestaven ze zbylých hráčů, což ale paradoxně přivzalo i pár dost zkušených hráčů, kteří dokázali klan udržet nad vodou a zároveň později i na jedné z nejvyšší příček v žebříčku. Významními jsou například Louskal, Wertical, Xortyz a HypedMortos.

CPS

Klan CPS je již dost známým kultem na našem serveru, skládá se z hráčů: Arnackist, Katryn, Seezy, Misko, Chaos, Mammaly, Galaxy a dalších. Ti totiž patří k historicky význámným, z důvodu kontroverzního chování a porušování pravidel. Naopak jejich společná síla a aktivita byla jedna z nejvyšších a tak se dodnes drží jako přijatelní.

HellTown

HellTown je původně klan založený známým hráčem Miferem, který ale kvůli své neaktivitě přenechal korunu hráči Sunka. Na základě zájmů, strategie a chování je přirovnatelný k hráčům CPS. Mezi HLT patří třeba hráč s nejvíce nahranými hodinami - Pohodovej_Rybar, nebo třeba ReyLagndir, který se podobně jako CPS proslavil právě kvůli kontroverznímu chování a přístupu s dodáním obcházení trestů.

Videa

Před prvním eventem bylo nutné přátelsky seznámit hráče nějakým trailerem, který by zapříčinil příblížení chápání o celém projektu, zároveň se jedná o dobře graficky zpracované dílo, které může nadchnout filmové fanoušky.

Zahájení SC CIV 01 - 2. března, bylo také streamováno na YouTube, kde bylo přes více než 10 diváků najednou. Obsah nejen jako záznam dokázal vyprodukovat nad 120 zhlédnutí.

Last updated