👮Staff

Seznam a představení staff týmu SuroCraft

Členové staff

Zdravíčko. Jsem aktuálním majitelem serveru. Jmenuji se Petr a starám se o SuroCraft. Rád pomáhám hráčům, neskutečně mě baví tvořit komunitu a něco společně budovat. S Minecraft servery už mám zkušenost již od roku 2017. Programuji v jazyku JavaScript a to převážně Discord boty. Ve volném čase střídám různé hry na telefonu, Xboxu, nebo PC. Bydlím v Brně, ale jsem zamilován do obrovských měst, jako je třeba Praha, Londýn, New York, Vídeň a další. Server aktuálně financuji a velmi aktivně se o něho starám. Nemohu také vynechat moje nadšení v technologiích. Jak jsem zmínil, rád programuji, ale zároveň mě také baví upravovat digitální videa a jednou bych se chtěl naučit i pořádnou, profesionální počítačovou grafiku. Začal jsem dokonce tvořit i webové stránky. Se SuroCraftem jsem se seznámil v roce 2021 a ve fatální situaci jsem ho zachránil před upadnutím. S nadšením spolupracuji a vedu komunity, či týmy. Více informací můžeš najít na petyxbron.cz/cs/p. Těším se na Tebe na serveru.

Ahoj ja som Smrtka. Mám 18 rokov a pochádzam zo Slovenska. Na servery hrám odzačiatku. Mam rád poriadok a dodržiavanie pravidiel. Miluju Popcorn 🍿❤️ Nezabudni ma sledovať na mojom Instagrame - @smrtka_sk

Čus, jmenuji se Dominik a mám 15 let. Žiju v okresu Frýdku Místku. Nejčastěji hraju Minecraft, ale občas si i zahraju World of Tanks, Jurassic World Evolution 2 a také i nějaké simulátory. Ve světě mimo počítač jezdím na kole nebo plavu.

K čemu existuje staff serveru?

Staff je na Minecraft serveru důležitý, aby někdo o ten server pečoval a aktivně pomáhal hráčům. Společně opravujeme chyby (tzv. bugy) a snažíme se vám zpříjemňovat hru, třeba eventy (?)!

Last updated