SuroCraft
Search…
👮
Staff
Seznam a představení SuroCraft administrátorské týmu

Členové staff

PetyXbron

majitel serveru Firemní E-mail
📧
Instagram
Zdravíčko. Jsem aktuálním majitelem serveru. Jmenuji se Petr a starám se o SuroCraft. Rád pomáhám hráčům. Neskutečně mě baví tvořit komunitu a něco společně budovat. S Minecraft servery už mám zkušenost přibližně 5 let. Programuji v jazyku JavaScript a to převážně Discord boty. Ve volném čase střídám různé hry - CS:GO, HOTS, MC, GRB. Bydlím v Brně, ale jsem zamilován do obrovských měst, jako Londýn, New York, Praha a další. Server aktuálně financuji a velmi aktivně se o něho starám. Nemohu také vynechat moje nadšení v technologiích. Jak jsem zmínil, rád programuji, ale zároveň mě také baví upravovat digitální videa a jednou bych se chtěl naučit i počítačovou grafiku. Se SuroCraftem jsem se seznámil již před rokem a ve fatální situaci jsem ho zachránil před upadnutím. S nadšením spolupracuji a vedu komunity, či týmy.

Smrtka_sk

stavitel, pomocník a hráč bez reálného života Instagram
Ahoj ja som Smrtka. Mám 16 rokov a pochádzam zo Slovenska. Na servery hrám odzačiatku. Mam rád poriadok a dodržiavanie pravidiel. Miluju Popcorn 🍿❤️ Nezabudni ma sledovať na mojom Instagrame - @smrtka_sk

TenJedenHello

stavitel, mini-šéf hráčské podpory a milovník dinosaurů Instagram
Jmenuji se Dominik, mé ingame jméno je TenJedenHELLo. Je mi 14 let. Jsem hrdý Moravskoslezský borec. Na serveru trávím dost času, momentálně mám na serveru 300 nahraných hodin. Hraju na SuroCraftu už skoro rok.

Nikol

stavitelka, hráčská podpora a kreativní tvůrce Instagram
Zdravím, jmenuji se Nikola, ve hře hraji pod jménem o0_Psychogirl_0o. Je mi 17 let. Jsem z Ostravy i když to nemusí být z mého hlasu znát. Hraji na Javě. Kromě Minecraftu si s radostí zahraji i jiné hry typu CS:GO, Dead by Daylight, Phasmophobia, Rocket League. Mimo hraní her, taky ráda vařím, peču, kreslím, zpívám a sleduji filmy. 😉

CzechBurger

velký eventer, hráčská asistence a hráč s nejvíce nahranými hodinami Instagram
Ahoj jmenuji se Lukáš, je mi 20 let. Na serveru hraji pod přezdívkou - CzechBurger. Mojí prací na serveru je udržovat a starat se o chod serveru jak po komunitní tak po funkční stránce. Hraji jen na tomto MC serveru na kterém bych do konce sezóny chtěl nahrát 1 000 hodin. Jsem pouze mobilní (Bedrock) hráč. Krom MC občas hraji Counter-Strike, World of Tanks. Mezi moje zájmy patří hraní her a ježdění na kole. Těším se na vás na SuroCraftu, CzechBurger :)

K čemu existuje staff serveru?

Staff je na Minecraft serveru důležitý, aby někdo o ten server pečoval a aktivně pomáhal hráčům. Společně opravujeme chyby (tzv. bugy) a snažíme se vám zpříjemňovat hru, třeba eventy (?)!