Užitečné

Užitečné příkazy a triky jak si zlepšit hru

Příkazy

Portovací příkazy

Pro ulehčení práce vaším kostičkovaným nohám jsme přidali příkazy na rychlé přesuny. Týká se to příkazu /spawn a /tpr. /spawn je povolený pro všechny, ale /tpr je povolen pouze za vote (rank Wood nebo vyšší).

Logicky, /spawn příkaz tě portne na spawn. Na spawnu máme obchody a výstavku. Jedná se tak o "Serverové tržiště", či "Serverové Náměstí".

Příkaz /tpr tě náhodně portne po světě (Pro rozmístění pro survival)

Přehození předmětu do druhé ruky

Každý uživatel Bedrock edice (?) může ve hře použít příkaz /geyser offhand Po použití příkazu se aktuální předmět nebo blok přesune do druhé ruky.

Tento příkaz je dostupný pouze Bedrock hráče a na Javě je zablokovaný. Pokud chceš si chceš na Javě dát do druhé ruky předmět nebo blok, výchoze je to nastaveno na klávese f. Nebo v inventáři můžeš taky předmět nebo blok přetáhnout do okénka se štítem.

Ostatní

Podpora - Založení ticketu

Nevíš jak kontaktovat staff (Admin Team)? Zde máš návod.

1. Připojení k Discordu

Nejdříve se musíš připojit na Discord server. Odkaz zde. Pokud si tak ještě neudělal, přečti si pravidla serveru.

2. Založení ticketu v kanále

Běž v Discord serveru do kanálu #ticket, zde uvidíš zprávu pod které je tlačítko. Na to klikneš a vytvoří se nový kanál, tam si můžeme začít psát.

Pokud jsi na mobilním zařízení, je nutné si aktualizovat aplikaci Discord a mít Android 7 nebo vyšší. Jinak se neukáže důležité tlačítko "Create Ticket".

Last updated